2 190 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere Muhler modeli MR-287C 28 cm

Tenxhere me shtresa alumini per percueshmeri maksimale te nxehtesise

Shtrese silikoni ne pjesen e siperme per puthitjen sa me te mire te kapakut

E pershtatshme per tu perdorur ne sobe me gaz dhe korent

Nuk ngjit dhe fale...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 27164

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere Muhler modeli MR-287C 28 cm

Tenxhere me shtresa alumini per percueshmeri maksimale te nxehtesise

Shtrese silikoni ne pjesen e siperme per puthitjen sa me te mire te kapakut

E pershtatshme per tu perdorur ne sobe me gaz dhe korent

Nuk ngjit dhe fale materialit cilesore garanton nje gatim te shendetshem

Me diameter 28 cm

Specifikat

MarkaMuhler
Diameter28 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
21 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
2 ne stok
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 890 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.