1 690 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 200 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere material inoks

Ngjyre silver me diameter 18 cm

Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin

Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Disajn ergonomik,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 30355

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
I disponueshëm
- 1500 L
6 190 Lekë
7 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1500 L
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
- 1700 L
2 490 Lekë
4 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tenxhere material inoks

Ngjyre silver me diameter 18 cm

Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin

Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Disajn ergonomik, modern dhe elegant

Perdoret ne vatra gazi, qeramike, elektrike, pllaka halogjene dhe me induksion.

Produktet që keni parë

Reviews (0)