1 990 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere material inoks

Ngjyre silver me diameter 20 cm

Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin

Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Disajn ergonomik, modern dhe elegant

Perdoret ne vatra gazi, qeramike, elektrike, pllaka halogjene...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30357

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere material inoks

Ngjyre silver me diameter 20 cm

Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin

Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Disajn ergonomik, modern dhe elegant

Perdoret ne vatra gazi, qeramike, elektrike, pllaka halogjene dhe me induksion.

Specifikat

Diameter20cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
21 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
2 ne stok
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 890 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 2000 L
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.