2 290 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere material inoks 

Ngjyre silver me diameter 22 cm

Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin

Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Disajn ergonomik,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30358

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tenxhere material inoks 

Ngjyre silver me diameter 22 cm

Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin

Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Disajn ergonomik, modern dhe elegant

Perdoret ne vatra gazi, qeramike, elektrike, pllaka halogjene dhe me induksion.

Specifikat

Diameter 22 cm

Produktet që keni parë