2 190 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

  • Tenxhere material inoks
  • Per gatime qe nuk ngjisin
  • Material qe ruan nxehtesine.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 30359

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
9 100 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 700 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
3 490 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 100 L
190 Lekë
290 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tenxhere material inoks

Ngjyre silver me diameter 24 cm

Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin

Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Disajn ergonomik, modern dhe elegant

Perdoret ne vatra gazi, qeramike, elektrike, pllaka halogjene dhe me induksion.

Produktet që keni parë

Reviews (0)