2 890 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere material inoks

Ngjyre silver me diameter 26 cm

Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin

Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Dizenjo ergonomik,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30360

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
9 100 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 700 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 400 L
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
3 490 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 100 L
190 Lekë
290 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tenxhere material inoks

Ngjyre silver me diameter 26 cm

Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin

Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Dizenjo ergonomik, modern dhe elegant

Perdoret ne vatra gazi, qeramike, elektrike, pllaka halogjene dhe me induksion.

Specifikat

Diameter 26cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)