1 990 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere inoksi e pershtatur per skuqje.

Paketimi permban tenxheren, kapakun e qelqit dhe siten prej inoksi.

Me diameter 24 cm.

Nje produkt per gatime te shpejta dhe me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 22231

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
4 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tenxhere inoksi e pershtatur per skuqje.

Paketimi permban tenxheren, kapakun e qelqit dhe siten prej inoksi.

Me diameter 24 cm.

Nje produkt per gatime te shpejta dhe me shije i cili nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj.

Perdoret ne vatra gazi, qeramike, elektrike.

Specifikat

Diameter 24 cm
Materiali Inoks

Produktet që keni parë