3 590 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere me presion e markes Hascevher nga linja Esila

Do te keni gjithmone gatime te shpejta dhe te shijshme

Kjo tenxhere ofron te gjitha avantazhet e nje gatimi me presion te shpejte dhe te shendetshem

Me 3 valvula sigurie

Mund te pershtatet ne te gjithe llojet e sobave

Materiali eshte celik,

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27654

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere me presion e markes Hascevher nga linja Esila

Do te keni gjithmone gatime te shpejta dhe te shijshme

Kjo tenxhere ofron te gjitha avantazhet e nje gatimi me presion te shpejte dhe te shendetshem

Me 3 valvula sigurie

Mund te pershtatet ne te gjithe llojet e sobave

Materiali eshte celik, inoks cilesor me treshesi 6 mm

Me kapacitet deri ne 5 litra

Specifikat

MarkaHascevher
Materiali18/10 Celik inox

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
21 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.