2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Tenxhere presion 7.0 lt
  • Gatime te shpejta dhe te shijshme
  • Material inox dhe mekanizem mbyllje i sigurise se larte
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31350

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 900 L
2 690 Lekë
3 590 Lekë
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
- 1600 L
2 390 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 1700 L
2 490 Lekë
4 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Tenxhere presioni per gatime te shpejta

Ofron ushqime te shendetshme duke ruajtur te gjitha vlerat ushqimore 

Zien ushqimet me avulin e tyre  

Kapaciteti eshte deri ne 7 Liter dhe diameter Ø 22 

Materiali eshte inox ku trashesia e mureve te tenxeres shkon 0,60 mm

Trashesia e bazes fundore 4,30 mm

E pajisur me shiritin silikon per te ofruar siguri maximale ne perdorim 

Pesha e gjithe tenxheres eshte  1,95 kg. 

Produktet që keni parë

Reviews (0)