2 190 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1 400 Lekë


Përshkrimi

  • Tenxhere presion 9.0 lt
  • Gatime te shpejta dhe te shijshme
  • Material inox dhe mekanizem mbyllje i sigurise se larte
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 35980

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere presioni per gatime te shpejta

Ofron ushqime te shendetshme duke ruajtur te gjitha vlerat ushqimore 

Zien ushqimet me avulin e tyre  

Kapaciteti eshte deri ne 9 Liter dhe diameter Ø 22 

Materiali eshte inox ku trashesia e mureve te tenxeres shkon 0,60 mm

Trashesia e bazes fundore 4,30 mm

E pajisur me shiritin silikon per te ofruar siguri maximale ne perdorim 

Pesha e gjithe tenxheres eshte  1,95 kg. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 890 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
22 990 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (17)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
990 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al