1 890 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere me kapak, e markes Hascevher

Tenxherja ka diameter 12 cm me tre shtresa ekstra per te pershpejtuar gatimin

Eshte e vogel dhe pershtatshme per pregatitjen e salcave te ndryshme apo per gatimin e ushqimit per femije

Materiali 18/10 çelik...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27612

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere me kapak, e markes Hascevher

Tenxherja ka diameter 12 cm me tre shtresa ekstra per te pershpejtuar gatimin

Eshte e vogel dhe pershtatshme per pregatitjen e salcave te ndryshme apo per gatimin e ushqimit per femije

Materiali 18/10 çelik inox me perçueshmeri te larte termike e cila kursen energjise elektrike

Nxehet shpejt dhe ruan nxehtesine

E pershtatshme per te gjitha llojet e sobave

Specifikat

Marka Hascevher
Diameter 12 cm
Materiali Celik, inokx

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
21 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
1 ne stok
4 390 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2600 L
Shitur (3)
1 ne stok
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 1900 L
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.