1 490 Lekë


Përshkrimi

Mini termus i markes Tefal, modeli K3082314, me ngjyre lejla

I vogel dhe i pershtatshem per tu marre me vete ne cdo levizje tuajen

Mbyllje me vakum e cila nuk lejon rrjedhje

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25931

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
2 880 Lekë
Kurseni 1390 L
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (27)
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (26)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mini termus i markes Tefal, modeli K3082314, me ngjyre lejla

I vogel dhe i pershtatshem per tu marre me vete ne cdo levizje tuajen

Mbyllje me vakum e cila nuk lejon rrjedhje

Ju mund te pini ne cdo ane 360°

Ruan pijen tuaj te ngrohete ose te ftohte

Kapaciteti 200 ml

Specifikat

Marka Tefal
Kapaciteti (ne Litra) 200 ml

Produktet që keni parë