2 750 Lekë


Përshkrimi

Kane qelqi e markes Tescoma modeli Teo Tone

Praktik per berjen e cajrave te ndryshem apo ngrohjen e ujit

E vecanta e kanes eshte kapaku me pjesen e filtrit

Mund te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27589

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
190 Lekë
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 600 L
1 290 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
599 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
700 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 420 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 900 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kane qelqi e markes Tescoma modeli Teo Tone

Praktik per berjen e cajrave te ndryshem apo ngrohjen e ujit

E vecanta e kanes eshte kapaku me pjesen e filtrit

Mund te vendosni cajin ne te dhe pjeset e cajit nuk do te perzihen me ujin

Materiali eshte qelq rezistent ndaj nxehtesise

Kapaciteti eshte 1.25 litra

Specifikat

Marka Tescoma
Materiali Qelq

Reviews (0)