650 Lekë


Përshkrimi

  • Tas me mbyllje hermetike per ushqimet tuaja
  • Nga marka Curver me kapacitet 0.9 liter
  • Veshet anesor sigurojne mbylljen 100% hermetike
  • Mund te vendoset ne mikrovale per te ngrohur ushqimin
  • Gjithashtu ne lavastovilje per tu pastruar
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29299

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 400 L
490 Lekë
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 41 L
New
169 Lekë
210 Lekë
I disponueshëm
- 51 L
New
249 Lekë
300 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 301 L
349 Lekë
650 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
- 201 L
349 Lekë
550 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 201 L
349 Lekë
550 Lekë
I disponueshëm
- 160 L
390 Lekë
550 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 160 L
390 Lekë
550 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
390 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 321 L
369 Lekë
690 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
- 231 L
359 Lekë
590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tas me mbyllje hermetike per ushqimet tuaja

Nga marka Curver me kapacitet 0.9 liter

Kapaku transparent ju lejon te shihni permbajtjen e ushqimit te vendosur

Veshet anesor sigurojne mbylljen 100% hermetike

Mund te vendoset ne mikrovale per te ngrohur ushqimin, ne frigorifer dhe gjithashtu ne lavastovilje per tu pastruar

Specifikat

Marka Curver
Materiali Plastike

Reviews (0)