650 Lekë


Përshkrimi

Tas me mbyllje hermetike per ushqimet tuaja

Nga marka Curver me kapacitet 0.9 liter

Kapaku transparent ju lejon te shihni permbajtjen e ushqimit te vendosur

Veshet anesor...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29299

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 100 L
550 Lekë
650 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
- 110 L
440 Lekë
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 160 L
390 Lekë
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tas me mbyllje hermetike per ushqimet tuaja

Nga marka Curver me kapacitet 0.9 liter

Kapaku transparent ju lejon te shihni permbajtjen e ushqimit te vendosur

Veshet anesor sigurojne mbylljen 100% hermetike

Mund te vendoset ne mikrovale per te ngrohur ushqimin, ne frigorifer dhe gjithashtu ne lavastovilje per tu pastruar

Specifikat

Marka Curver
Materiali Plastike

Reviews (0)