650 Lekë


Përshkrimi

Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle

Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike

Ju mund të ruani dy ushqime të ndryshme në të njëjtën enë. 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29312

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
- 200 L
350 Lekë
550 Lekë
4 ne stok
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 100 L
490 Lekë
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Tas per te marre ushqimin me vete ne pune apo shkolle

Nje produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike

Ju mund të ruani dy ushqime të ndryshme në të njëjtën enë. 

Kapaku transparent e bën të lehtë për të parë përmbajtjen e enës.

Me kapacitet mbajtes 0.6 dhe 0.3 liter. Ngjyra jeshile

Mund ta vendosni ne mikrovale dhe ne lavastovilje per pastrim

Permasat e tasit 200x150x90 mm

Specifikat

Marka Curver
Kapaciteti (ne Litra) 0.6 + 0.3L

Produktet që keni parë

Reviews (0)