650 Lekë


Përshkrimi

  • Tre tasa ne nje te vetem
  • Material plastike PVC shume cilesore
  • Ngjyre e tejdukshme me kapak
  • Me kapacitet 1 liter, 2 liter dhe 3 liter
  • Lahet lehtesisht ne lavastovilje
  • Permasat : 29,5x19,5x8 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29317

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 400 L
490 Lekë
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 41 L
New
169 Lekë
210 Lekë
I disponueshëm
- 51 L
New
249 Lekë
300 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 301 L
349 Lekë
650 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
- 201 L
349 Lekë
550 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 201 L
349 Lekë
550 Lekë
I disponueshëm
- 160 L
390 Lekë
550 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 160 L
390 Lekë
550 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
390 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 321 L
369 Lekë
690 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
- 231 L
359 Lekë
590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tre tasa ne nje te vetem

Material plastike PVC shume cilesore

Ngjyre e tejdukshme me kapak. Me kapacitet 1 liter, 2 liter dhe 3 liter

Per ruajtjen e ushqimeve tuaja. Lahet lehtesisht ne lavastovilje dhe mund te vendoset ne frigorifer

Permasat : 29,5x19,5x8 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)