1 690 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 200 Lekë


Përshkrimi

  • Seti i sallates i bere nga bambu i biodegradueshem dhe natyral
  • Nje ene e madhe dhe kater te vogla, me pirune dhe luge sherbyes ne set
  • E pershtatshme per te sherbyer fruta, perime, drithera, supa, makarona
  • Pastrohet lehte nen uje te rrjedhshem ose ne pjatalarese
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 49742

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 400 L
490 Lekë
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 41 L
New
169 Lekë
210 Lekë
I disponueshëm
- 51 L
New
249 Lekë
300 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 301 L
349 Lekë
650 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
- 201 L
349 Lekë
550 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 201 L
349 Lekë
550 Lekë
I disponueshëm
- 160 L
390 Lekë
550 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 160 L
390 Lekë
550 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
390 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 321 L
369 Lekë
690 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
- 231 L
359 Lekë
590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set sallate Bamboo 

Seti i sallates bambu eshte i pershtatshem per te sherbyer sallata, fruta, snacks, supa etj.

E bere nga fibra natyrore bambu qe jane plotesisht te biodegradueshme dhe miqesore me mjedisin.

Ata mund te sherbejne per ushqime te ftohta ose te nxehta, pasi ato mund te perballojne 2 ore ekspozim ne temperatura shume te uleta

ose shume te larta, nga -20 ne 70 ° C.

Perfshihen ne set nje luge e madhe dhe pirun, me te cilen lehte mund te përzieni dhe te sherbeni ushqimin, nje tas i madh dhe 4 tasa te vegjel

Thjesht pastroni setin nen uje te rrjedhshem ose ne pjatalarese.

Produktet që keni parë

Reviews (0)