390 Lekë


Përshkrimi

Tas sallate Bormioli te linjes Ebro

Materiali qelq opal, me permasen 23 cm

Perfekte per perdorim te perditshem.

Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37358

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
- 200 L
350 Lekë
550 Lekë
4 ne stok
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
- 100 L
490 Lekë
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Tas sallate Bormioli te linjes Ebro

Materiali qelq opal, me permasen 23 cm

Perfekte per perdorim te perditshem.

Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Porosia me erdhi brenda dites, sherbim interesant

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Porosia me erdhi brenda dites, sherbim interesant