290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 Lekë


Përshkrimi

Tas sallate oval modeli Toledo 19 cm

Ideal per servirjen e sallatrave ne menyren e duhur

Oval, i bardhe, dhe ne thellesine e duhur 

Material akropal, qelq i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38105

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 100 L
550 Lekë
650 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
- 110 L
440 Lekë
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 160 L
390 Lekë
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tas sallate oval modeli Toledo 19 cm

Ideal per servirjen e sallatrave ne menyren e duhur

Oval, i bardhe, dhe ne thellesine e duhur 

Material akropal, qelq i riciklueshem

Diameter 19 cm 

Produktet që keni parë

Reviews (0)