9 990 Lekë


Përshkrimi

Set tenxhere Blauman BL-3244 

Seti permban 13 pjese:

1 Tenxhere me permase 18x10,5 cm ose 2,6 Lt

1 Tenxhere me permase 20x11,5 cm ose 3,6 Lt

1...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42173

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
12 950 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 070 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
11 250 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 4100 L
2 390 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 2000 L
1 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 2500 L
2 490 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
1 ne stok
- 3800 L
3 190 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 9000 L
5 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Set tenxhere Blauman BL-3244 

Seti permban 13 pjese:

1 Tenxhere me permase 18x10,5 cm ose 2,6 Lt

1 Tenxhere me permase 20x11,5 cm ose 3,6 Lt

1 Tenxhere me permase 24x13,5 cm ose 6,1 Lt

1 Tigan i thelle 16 x 9,5 cm ose 1,9L

1 Tigan me permase 24x6,5 cm ose 2,9 Lt

5 kapake per tenxheret dhe tigan

1 rrjete per skuqjen e ushqimeve 18 cm

1 kapse per rrjeten

Texheret jane me 5 shtresa fundore, veshje mermeri, me 3 linja saten per gatim 5 here me te shpejte

Kursim energjie deri ne 38%

Material Stainless Steel cilesi superiore celik Iinoks

Mund te perdoren edhe ne soba Elektrike, halogjen, Induksion, Gas.

Specifikat

Marka Blaumann

Reviews (3)

Rated 3.33 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Superzgjedhje e mire

sa mire qe i gjeta, une i kam perdorur ne sobe me induksion dhe jane fantastike. i mora dhe ne oferte

Rated 3.33 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Superzgjedhje e mire

sa mire qe i gjeta, une i kam perdorur ne sobe me induksion dhe jane fantastike. i mora dhe ne oferte