3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

  • Set servirje 24 pc Silver
  • Seti permban 6 luge, 6 pirunje, 6 thika, 6 luge embelsire
  • Material stainless steel shume cilesore
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 55387

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

450 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
950 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
229 Lekë
Shitur (48)
4 ne stok
390 Lekë
Shitur (23)
2 ne stok
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 600 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 300 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Set servirje 24 pc Silver

Moderne, por me nje dizajn elegant çdo aksesore i ketij seti kombinohet ne menyre perfekte me çdo tryeze,

per perdorim te perditshem apo miq special dhe darka elegante.

Material stainless steel shume cilesore

Per servirje sa me te kompletuar ne shtepine tuaj

Seti i servirjes rekomandohet te mos lahet ne lavastovilje.

Produktet që keni parë

Reviews (0)