3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Set me 5 thika, 2 aksesore te tjere plus mbajtesen te linjes Infinity Line

Nga marka Berlinger Haus. Thikat kane funksione te ndryshme

Per mish, peshk, buke, perime dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27516

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
229 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
1 690 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 500 L
4 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
4 ne stok
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
4 ne stok
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
3 ne stok
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
3 ne stok
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Set me 5 thika, 2 aksesore te tjere plus mbajtesen te linjes Infinity Line

Nga marka Berlinger Haus. Thikat kane funksione te ndryshme

Per mish, peshk, buke, perime dhe universale

Material prej celiku dhe inoksi

Thike e madhe shefi 20 cm

Thike per buke 20 cm

Thike sharre 17.5 cm

Thike universal pwr pwrdorim tw pwrditshwm 12.5 cm

Thike per prerje te vogla 9 cm

Gershere kuzhine

Mprehes

Mbajtes te rrotullueshem 360 grade

Tek doreza kane vashje metalike me ngjyre, shume cilesore me shkelqim

Specifikat

Marka Berlinger Haus

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

super

isha mesuar me disa thika te te njejtes permase dhe ne fillim nuk me pelqeu qe kisha nje thike me nje permase por pas dy diteve u mesova. thikat cilesore dhe kane nje pjese me te cilen i limon sa here te duash edhe pse sme duket qe kane nevoje