5 990 Lekë


Përshkrimi

Set me 5 thika, 2 aksesore te tjere plus mbajtesen te linjes Infinity Line

Nga marka Berlinger Haus. Thikat kane funksione te ndryshme

Per mish, peshk, buke, perime dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 27502

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
229 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 300 L
990 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
1 390 Lekë
1 690 Lekë
4 ne stok
- 500 L
1 690 Lekë
2 190 Lekë
4 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok

Përshkrimi

Set me 5 thika, 2 aksesore te tjere plus mbajtesen te linjes Infinity Line

Nga marka Berlinger Haus. Thikat kane funksione te ndryshme

Per mish, peshk, buke, perime dhe universale

Material prej celiku dhe inoksi

Thike e madhe shefi 20 cm

Thike per buke 20 cm

Thike sharre 17.5 cm

Thike universal pwr pwrdorim tw pwrditshwm 12.5 cm

Thike per prerje te vogla 9 cm

Gershere kuzhine

Mprehes

Mbajtes te rrotullueshem 360 grade

Tek doreza kane vashje metalike me ngjyre, shume cilesore me shkelqim

Specifikat

Marka Berlinger Haus

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume te mprehta

Ishin brisk të mprehta

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume te mprehta

Ishin brisk të mprehta