1 080 Lekë
1 200 Lekë

-10%Përshkrimi

Thike e markes Tescoma modeli Presto Tone

Eshte jongjitese dhe e pershtatshme per prerjen e ushqimeve te ndryshme

Me gjatesi 13 cm, material...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27660

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 700 L
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 400 L
2 590 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 100 L
490 Lekë
590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 1000 L
1 890 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 40 L
189 Lekë
229 Lekë
Shitur (40)
I disponueshëm
- 10%
891 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 10%
990 Lekë
1 100 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
1 170 Lekë
1 300 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
1 440 Lekë
1 600 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 410 L
1 690 Lekë
2 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 10%
2 070 Lekë
2 300 Lekë
I disponueshëm
- 10%
990 Lekë
1 100 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 080 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 10%
990 Lekë
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 110 L
490 Lekë
600 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 10%
450 Lekë
500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
360 Lekë
400 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 10%
360 Lekë
400 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 10%
450 Lekë
500 Lekë
I disponueshëm
- 10%
855 Lekë
950 Lekë
I disponueshëm
- 10%
855 Lekë
950 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 10%
990 Lekë
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 10%
900 Lekë
1 000 Lekë
I disponueshëm
- 10%
900 Lekë
1 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 10%
990 Lekë
1 100 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 10%
585 Lekë
650 Lekë
I disponueshëm
- 10%
540 Lekë
600 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Thike e markes Tescoma modeli Presto Tone

Eshte jongjitese dhe e pershtatshme per prerjen e ushqimeve te ndryshme

Me gjatesi 13 cm, material inoks

Mbajtesja eshte plastike dhe thikat kane ngjyra te ndryshme ku mund te zgjidhni te preferuaren

Me kapak plastik mrojtes per nje siguri me te larte

Specifikat

Marka Tescoma
Materiali Inoks

Reviews (0)