4 390 Lekë


Përshkrimi

Set me tre tiganë të madhësive të ndryshme modeli BL-3280

Pjesë e linjës prestigjioze Blaumann Le Chef nga marka Berlinger Haus

Materiali i perbere nga alumini i shtypur me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 27486

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set me tre tiganë të madhësive të ndryshme modeli BL-3280

Pjesë e linjës prestigjioze Blaumann Le Chef nga marka Berlinger Haus

Materiali i perbere nga alumini i shtypur me dorezë çeliku

Nuk lejon produktet të ngjisin dhe të humbasin vlerat ushqyese

Diametri i seciles është 28/24/20 cm

Ky set eshte dhurata me e bukur qe mund tí beni vetes ose dikujt qe eshte i apasionuar pas kuzhines. 

Specifikat

Marka Blaumann

Reviews (0)