3 990 Lekë


Përshkrimi

Tigan i markes Berlinger Haus linja Burgundy Metallic 

Me diameter 24 cm dhe kapacitet mbajtes 2 litra

I thelle dhe me kapak te tejdukshem

Tigani ka ngjyre te kuqe nga...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 27484

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan i markes Berlinger Haus linja Burgundy Metallic 

Me diameter 24 cm dhe kapacitet mbajtes 2 litra

I thelle dhe me kapak te tejdukshem

Tigani ka ngjyre te kuqe nga jashte dhe material alumini shume cilesore

Pershtatet me vatra gazi, insuksioni qeramike ose elektrike

Ka turno induksion qe do te thote nxehet shume shpejt dhe ruan 35% te energjise

Triple granit nga brenda qe nuk lejon produktet te ngjisin

Rezistente ndaj gervishtjeve dhe demtimit fale veshjes granit

Reviews (0)