4 990 Lekë


Përshkrimi

Set me dy tigan te markes Berlinger House

Modeli BH-1726 me ngjyre gri granit me pika te bardha dhe bisht druri

Nje tigan ka permasa 26x4.8cm dhe kapacitet mbajtes 2,4 liter

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29187

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set me dy tigan te markes Berlinger House

Modeli BH-1726 me ngjyre gri granit me pika te bardha dhe bisht druri

Nje tigan ka permasa 26x4.8cm dhe kapacitet mbajtes 2,4 liter

Ndersa tjetri 22 x 4.5 cm me kapacitet mbajtes 1,7 liter

Material alumin te perpunuar i nje cilesie shume te mire

Veshur me tre shtresa mermeri nga brenda ne menyre qe produktet te ruajne vlerat ushqyese dhe mos ngjisin

Shpërndarja e nxehtësisë është e jashtëzakonshme, përgatitja e ushqimit është e shpejtë dhe e shëndetshme.

Dorezat janë elegante, minimaliste, funksionale, ergonomike dhe të këndshme për t'u prekur.

Artikujt prodhohen sipas standardeve më rigoroze gjermane

Dizajni funksional i produkteve i bën ato shumë të lehtë për t'u pastruar. Pastrimi mund të bëhet edhe në pjatalarëse.

Specifikat

Marka Berlinger Haus
Materiali Alumin

Reviews (0)