7 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set tenxhere me veshje guri
  • Material qe nuk ngjit dhe ruan nxehtesine
  • Kapak hermetik per gatime me avull 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32399

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Nje set qe ju lehteson punen tuaj ne kuzhine

Gatime me te shijshme dhe me te shpejta

Tenxhere me kapak, tigan i thelle me kapak dhe 1 tigan i hapur pa kapak Amercook 5pc

Permasat:

Tenxhere e thelle me kapak diameter 24 cm

Tigan i thelle me kapak diameter 30 cm

Tigan i ceket pa kapak diameter 24 cm

Veshje guri per cilesi maksimale ne gatime

Material qe nuk ngjit dhe ruan nxehtesine duke kursyer energjine

Te pershtatshme per sobe me korent dhe gaz.


Produktet që keni parë

Reviews (0)