4 990 Lekë


Përshkrimi

Seti i tiganeve qe ju duhen ne kuzhinen tuaj me te cilet do te merrni dhurate edhe setin e gotave per whisky

Set me tre tigane te madhesive te ndryshme modeli BL-3280

Pjese e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40774

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
3 912 Lekë
4 890 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
4 870 Lekë
4 890 Lekë
Kurseni 20 L
I disponueshëm
5 970 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 20 L
I disponueshëm
4 392 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
3 752 Lekë
4 690 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Seti i tiganeve qe ju duhen ne kuzhinen tuaj me te cilet do te merrni dhurate edhe setin e gotave per whisky

Set me tre tigane te madhesive te ndryshme modeli BL-3280

Pjese e linjes prestigjioze Blaumann Le Chef nga marka Berlinger Haus

Materiali i perbere nga alumini i shtypur me dorezë çeliku

Nuk lejon produktet të ngjisin dhe të humbasin vlerat ushqyese

Diametri i seciles eshte 28/24/20 cm

Seti i gotave permban 6 gota whisky, materiali qelq