2 290 Lekë


Përshkrimi

Tigan Presto nga marka Tescoma me diameter 24 cm.

Materiali alumin me shtrese jo-ngjitese dhe me nje doreze te forte dhe ergonomike.

Veshja nuk lejon ushqimet te ngjisin gjate...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33130

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan Presto nga marka Tescoma me diameter 24 cm.

Materiali alumin me shtrese jo-ngjitese dhe me nje doreze te forte dhe ergonomike.

Veshja nuk lejon ushqimet te ngjisin gjate procesit te gatimit dhe gjithashtu redukton edhe kohen e gatimit.

Perdoret ne te gjitha llojet e vatrave.

Produktet që keni parë

Reviews (0)