1 690 Lekë


Përshkrimi

Tigan per Krepa 25cm Presto nga marka Tescoma

Materiali është i bërë prej alumini me një fund të hollë për një përhapje të shpejtë të nxehtësisë, me një shtresë jo-ngjitëse për të

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33133

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1600 L
2 390 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok

Përshkrimi

Tigan per Krepa 25cm Presto nga marka Tescoma

Materiali është i bërë prej alumini me një fund të hollë për një përhapje të shpejtë të nxehtësisë, me një shtresë jo-ngjitëse për të

parandaluar qëllimin e fërkimit dhe skajet e ulëta për ta bërë atë të rrëshqasë direkt në pjatë kur të jetë gati.

Është e këshillueshme që të përdoren veglat druri ose najloni, në mënyrë që të mos dëmtohen sipërfaqet.

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

!!!

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

!!!