3 290 Lekë


Përshkrimi

Tigan i markes Berlinger Haus nga linja Metallic Line.

Tigani ka diameter 28 cm ngjyre e kuqe 

Tigani ka tre shtresa mbuluese qe nuk e lejojne ushimin te ngjise

Material...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 27578

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan i markes Berlinger Haus nga linja Metallic Line.

Tigani ka diameter 28 cm ngjyre e kuqe 

Tigani ka tre shtresa mbuluese qe nuk e lejojne ushimin te ngjise

Material alumini me përçueshmëri të lartë termike

Me baze turbo induksioni, kursen deri ne 35 % te energjise elektrike

Nxehet shpejt dhe ruan nxehtesine. Nuk djeg ushqimin

Me bisht te levizshem per te mos zene shume vend ne kuzhinen tuaj

Specifikat

Marka Berlinger Haus
Diameter 28cm

Reviews (0)