3 990 Lekë


Përshkrimi

Set permban Tiganin me diameter 24 cm Burgundy dhe librin me receta gatimi "Receta per 5 minuta" nga Arbana Osmani

1. Tigan i markes Berlinger Haus nga linja Metallic...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41558

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set permban Tiganin me diameter 24 cm Burgundy dhe librin me receta gatimi "Receta per 5 minuta" nga Arbana Osmani

1. Tigan i markes Berlinger Haus nga linja Metallic Line

Tigani ka diameter 24 cm me tre shtresa mbuluese guri (mermer) qe nuk e lejojne ushimin te ngjitese

Material alumini me perçueshmeri te larte termike me baze turbo induksioni, e cila kursen deri ne 35 % te energjise elektrike

Nxehet shpejt dhe ruan nxehtesine. Nuk djeg ushqimin

I pershtatshem per te gjitha llojet e sobave

* Per te blere produktin me vete klikoni ketu

2. "Receta per 5 minuta" nga Arbana Osmani

Pas gjashte vitesh, moderatorja e njohur e ekranit shqiptar vjen me nje tjeter projekt fantastik dhe po aq te suksesshem ne fushen e kulinarise.

“Receta për 5 minuta” eshte libri i ri, i cili lançohet per lexuesit edhe ne platformen me te madhe te librit shqip, Bukinist.al dhe tek Aladini.al

* Per te blere produktin me vete klikoni ketu

Reviews (0)