2 490 Lekë


Përshkrimi

  • Tigan i markes Berlinger Haus
  • Nuk ngjith ushqimin dhe ruan nxehtesine
  • Material alumini i cilesise se larte
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27511

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan i markes Berlinger Haus nga linja Metallic Line.

Tigani ka diameter 24 cm me tre shtresa mbuluese guri (mermer) qe nuk e lejojne ushimin te ngjitese

Material alumini me perçueshmeri te larte termike me baze turbo induksioni, e cila kursen deri ne 35 % te energjise elektrike

Nxehet shpejt dhe ruan nxehtesine. Nuk djeg ushqimin

I pershtatshem per te gjitha llojet e sobave.

Specifikat

Marka Berlinger Haus
Materiali Alumin

Produktet që keni parë

Reviews (0)