3 490 Lekë


Përshkrimi

  • Tigan 28 cm me 2 Kapje Manico Rosso Tescoma
  • Diametri 28 cm 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37837

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan 28 cm me 2 Kapje Manico Rosso Tescoma

Ideal per gatime te ndryshme duke ruajtur cilesine dhe shijen e ushqimit

Me veshje guri dhe me 2 kapje ne ane per lehtesi veprimi 

Pershtatet me cdo lloj sobe edhe ato me induksion 

Diametri 28 cm 

Thellesi 6 cm 

Reviews (0)