5 990 Lekë


Përshkrimi

Tigan 2in1  graniti 36 cm O.M.S

Nje tigan zgare e dyanshme shume cilesore e markes Turke O.M.S

Shtresa e mermerit e ben me te lehte gatimin pasi nuk lejon ngjitjen dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32533

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tigan 2in1  graniti 36 cm O.M.S

Nje tigan zgare e dyanshme shume cilesore e markes Turke O.M.S

Shtresa e mermerit e ben me te lehte gatimin pasi nuk lejon ngjitjen dhe pastrohet shume lehte

Nuk do te keni me nevoje ta trazoni ushqimin, pasi me kete tigan mjafton ta ktheni ne anen tjeter.

Specifikat

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
3 ne stok
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (16)
1 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al