4 590 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1 400 Lekë


Përshkrimi

Tigan 2in1 R graniti 36 cm O.M.S Diameter 36 cm  Gatim idyanshem Veshje graniti

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32774

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tigan 2in1 R graniti 36 cm O.M.S

Nje tigan zgare e dyanshme shume cilesore e markes Turke O.M.S

Shtresa e granitit e ben me te lehte gatimin pasi nuk lejon ngjitjen dhe pastrohet shume lehte

Nuk do te keni me nevoje ta trazoni ushqimin, pasi me kete tigan mjafton ta ktheni ne anen tjeter

Ju mund te hiqni njeren pjese dhe ta perdorni edhe si tigan normal per ushqimet e gatuara si ne zgare 

Diametri i tiganit eshte 36 cm 

KUJDES : Nuk sugjerohet larja me elemente te forte si dhe gatimi i mundshem me luge druri per te mos demtuar veshjen e tyre 

Specifikat

Marka O.M.S

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 890 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1700 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
SHITUR
1 690 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (14)
1 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
1 490 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
New
1 890 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
New
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.