1 990 Lekë


Përshkrimi

  • Tigan Amercook 20 cm AC-3001.20
  • Me diameter 20cm
  • Material alumin, me veshje e nuk ngjit
  • Funksionale ne te gjitha llojet e sobave
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42633

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan Amercook 20 cm AC-3001.20

Me diameter 20cm

Produkt i punuar me dore me materiale te cilesise se larte

Material alumin 4.5mm me veshje te brendshme qe nuk ngjit "Lava Stone" dhe kujdeset per gatimin e ushqimeve tuaja

Per gatime te shendetshme dhe plot shije

Lahet lehtesisht dhe tigani duhet te jete i ftohte para se te lahet

Per nje jetegjatesi me te madhe te tiganit keshillohet qe perzierja te behet me luge druri ose silikoni per t ambrojtur nga gervishtjet

Mund te perdoren ne te gjitha llojet e sobave

Produktet që keni parë

Reviews (0)