3 690 Lekë


Përshkrimi

  • Tigan grill graniti 28 cm e markes O.M.S
  • Veshje graniti 
  • Diameter 28 cm
  • Ushqime me shije te vecante  
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32775

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan grill graniti 28 cm e markes O.M.S

 Material graniti i cili nuk lejon ushqimet te ngjisin gjate procesit te gatimit dhe gjithashtu redukton edhe kohen e gatimit

Nuk percjelle lende te demshme ne ushqimin tuaj

Perdoret ne te gjitha llojet e vatrave dhe per te realizuar ushqimet e preferuar

Veshja e gurit do tju ndihmoje edhe gjate larjes se tiganit pasi ato lahen lehtesisht dhe pa mundim

Ushqimet tuaja do te kene nje shije te vecante dhe te gatuara ne kohen e duhur pa shume mundim 

KUJDES : Nuk sugjerohet larja me elemente te forte si dhe gatimi i mundshem me luge druri per te mos demtuar veshjen e tyre 

Specifikat

Marka O.M.S

Produktet që keni parë

Reviews (0)