3 190 Lekë
3 890 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

  • Tigan 24 cm me 2 Kapje Manico Rosso Tescoma
  • Diametri 24 cm
  • Thellesi 11 cm dhe kapaciteti 4.5 litra
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37843

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan 24 cm me 2 Kapje Manico Rosso Tescoma.

Ideal per gatime te ndryshme duke ruajtur cilesine dhe shijen e ushqimit.

Me veshje guri dhe me 2 kapje ne ane per lehtesi veprimi.

Pershtatet me cdo lloj sobe edhe ato me induksion. 

Diametri 24 cm. 

Thellesi 11 cm dhe kapaciteti 4.5 litra.

Reviews (0)