5 290 Lekë


Përshkrimi

Tigan i markes Tefal modeli Talent Pro C6210552

Me diameter 26 cm, tigan...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25649

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan i markes Tefal modeli Talent Pro C6210552

Me diameter 26 cm, tigan i cili nuk duhet te mungoje ne kuzhine

I pershtatshem per te gjitha llojet e vatrave

I perbere prej material qe nuk ngjit dhe eshte perdorur teknologjia Thermo-Spot

Ruan vlerat e ushqimeve

Dizenjo ergonomik, nje zgjidhje e shkelqyer per gatimet tuaja

Per gatime te shendetshme dhe plot shije

Specifikat

Marka Tefal
Diameter 26 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)