5 990 Lekë


Përshkrimi

Tigan Tescoma 36cm me 2 kapje Grandchef

Tigan i madh perfekt per pergatitjen e sasive te medha te ushqimit ne sobe dhe ne furre.

Sigurohet me nje shtrese jo ngjitese me cilesi te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42903

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan Tescoma 36cm me 2 kapje Grandchef

Tigan i madh perfekt per pergatitjen e sasive te medha te ushqimit ne sobe dhe ne furre.

Sigurohet me nje shtrese jo ngjitese me cilesi te larte, 2 doreza te ngurta dhe fund induksioni ne çelik inox.

I pershtatshem per te gjitha llojet e vatrave: elektrike, gaz, qeramike dhe induksion. 

Reviews (0)