790 Lekë


Përshkrimi

Tigan TVS Cookpan-Basic 24 cm

Ideal per gatime te ndryshme pasi shperndan nxehtesine njetrajtesisht

Me veshje e cila nuk lejon ngjitjen e ushqimeve

Produkt i domosdoshem...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41603

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan TVS Cookpan-Basic 24 cm

Ideal per gatime te ndryshme pasi shperndan nxehtesine njetrajtesisht

Me veshje e cila nuk lejon ngjitjen e ushqimeve

Produkt i domosdoshem per amvisat

Me bisht plastik i cili duron dhe nuk shperndan nxehtesine

Diametri i tij 24 cm 

Produktet që keni parë

Reviews (0)