3 290 Lekë


Përshkrimi

Tigan WOK 28 cm Manico Rosso Tescoma

Me veshje guri per gatime ideale me shije te pandryshuar

Ka forme konike me mure te larta 

E pershtatshme per te gjitha llojet e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37848

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan WOK 28 cm Manico Rosso Tescoma

Me veshje guri per gatime ideale me shije te pandryshuar

Ka forme konike me mure te larta 

E pershtatshme per te gjitha llojet e sobave, elektrike, gazi, vitro-qeramike dhe me induksion

Doreze ergonomike 

Diameter 28 cm 

Thellesi 8 cm

Specifikat

Marka Tescoma

Produktet që keni parë

Reviews (0)