3 990 Lekë


Përshkrimi

Tigan ne forme zgare katrore, i markes Berlinger Haus

Linja e tiganeve Metallic Line. Me permasa 28 x 28 cm ngjyre e kuqe 

Tigani ka tre shtresa mbuluese guri (mermer) qe nuk e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27510

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 990 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (72)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 190 Lekë
3 890 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tigan ne forme zgare katrore, i markes Berlinger Haus

Linja e tiganeve Metallic Line. Me permasa 28 x 28 cm ngjyre e kuqe 

Tigani ka tre shtresa mbuluese guri (mermer) qe nuk e lejojne ushqimin te ngjise

Material alumini me perçueshmeri te larte termike

Nxehet shpejt dhe ruan nxehtesine. Nuk djeg ushqimin

I pershtatshem per te gjitha llojet e sobave

Specifikat

Marka Berlinger Haus
Materiali Alumin

Reviews (0)