2 190 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Tigan per krepa, me diameter 26 cm Material graniti i cili nuk lejon ushqimet te ngjisin gjate procesit te gatimit dhe gjithashtu redukton edhe kohen e gatimit. Nuk percjelle lende te demshme ne ushqimin tuaj Perdoret ne te gjitha llojet e vatraveVeshja e gurit do tju ndihmoje edhe gjate larjes se tiganit pasi ato lahen lehtesisht dhe pa mundim Thellesia e tiganit eshte 4 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32696

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tigan per krepa, me diameter 26 cm

Material graniti i cili nuk lejon ushqimet te ngjisin gjate procesit te gatimit dhe gjithashtu redukton edhe kohen e gatimit.

Nuk percjelle lende te demshme ne ushqimin tuaj

Perdoret ne te gjitha llojet e vatrave

Veshja e gurit do tju ndihmoje edhe gjate larjes se tiganit pasi ato lahen lehtesisht dhe pa mundim

Thellesia e tiganit eshte 4 cm

Specifikat

Materiali Granit

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
4 590 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 890 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1700 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
SHITUR
1 690 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (14)
1 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
1 490 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
New
1 890 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
New
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.