2 490 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 400 Lekë


Përshkrimi

Tigan per krepa, me diameter 28 cm Diameter 28 cm thellesi 4 cm  Me veshje graniti 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32773

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tigan per krepa, me diameter 28 cm

Material graniti i cili nuk lejon ushqimet te ngjisin gjate procesit te gatimit dhe gjithashtu redukton edhe kohen e gatimit

Nuk percjelle lende te demshme ne ushqimin tuaj

Perdoret ne te gjitha llojet e vatrave dhe per te realizuar krepat e preferuar ne ambjentin e shtepise 

Veshja e gurit do tju ndihmoje edhe gjate larjes se tiganit pasi ato lahen lehtesisht dhe pa mundim

Thellesia e tiganit eshte 4 cm

KUJDES : Nuk sugjerohet larja me elemente te forte si dhe gatimi i mundshem me luge druri per te mos demtuar veshjen e tyre 

Specifikat

Marka O.M.S

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
4 590 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
4 290 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 890 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
2 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1700 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
SHITUR
1 690 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (14)
1 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
1 490 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
New
1 890 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
New
1 290 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.