1 690 Lekë


Përshkrimi

Karroce per te bere pazarin

Me doreze qe terhiqet per te mos peshuar

Me cante ne dy dizenjo te ndryshme, bezhe dhe bluja

Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 28x37x96 cm

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29601

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Karroce per te bere pazarin

Me doreze qe terhiqet per te mos peshuar

Me cante ne dy dizenjo te ndryshme, bezhe dhe bluja

Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 28x37x96 cm

Pesha maksimale: 25 kg.

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (17)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
7 490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (375)
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
3 ne stok
420 Lekë
590 Lekë
Kurseni 170 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al