1 690 Lekë


Përshkrimi

Karroce per te bere pazarin

Me doreze qe terhiqet per te mos peshuar

Me cante ne dy dizenjo te ndryshme, bezhe dhe bluja

Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 28x37x96 cm

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29601

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
150 Lekë
190 Lekë
Kurseni 40 L
Shitur (2)
1 ne stok
690 Lekë
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (8)
1 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
150 Lekë
190 Lekë
Kurseni 40 L
Shitur (1)
3 ne stok
190 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
790 Lekë
I disponueshëm
50 Lekë
90 Lekë
Kurseni 40 L
Shitur (1)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Karroce per te bere pazarin

Me doreze qe terhiqet per te mos peshuar

Me cante ne dy dizenjo te ndryshme, bezhe dhe bluja

Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 28x37x96 cm

Pesha maksimale: 25 kg.

Produktet që keni parë